کد خبر: ۳۶۶۳۹۲
تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۰
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
کمالوندی سخنگوی سازمان انرژی اتمی در مورد مذاکرات با رافائل گروسی مدیر کل آژانس اتمی گفت: با توجه به اینکه مسائل ما اجزای مختلفی داشت و از طرفی وقت کم بود و ایشان هم در آستانه اجلاس شورای حکام به تهران آمده بود، نتوانستیم همه مسائل را به انتها برسانیم و جمع‌بندی نهایی داشته باشیم.
جماران: کمالوندی سخنگوی سازمان انرژی اتمی در مورد مذاکرات با رافائل گروسی مدیر کل آژانس اتمی گفت: با توجه به اینکه مسائل ما اجزای مختلفی داشت و از طرفی وقت کم بود و ایشان هم در آستانه اجلاس شورای حکام به تهران آمده بود، نتوانستیم همه مسائل را به انتها برسانیم و جمع‌بندی نهایی داشته باشیم.
 
بهروز کمالوندی سخنگوی سازمان انرژی اتمی در پاسخ به این پرسش که منظور گروسی از اینکه گفته‌ مذاکرات با ایران سازنده بود اما به توافقی دست نیافتیم چیست؟ اظهار کرد: گروسی در مصاحبه خود اشاره کرد که ما مذاکرات داشتیم و سازنده بود اما به نهایت نرسید و کلمه‌ای که ایشان به کار برد «Inconclusive» به معنای «ناتمام» است.
 
کمالوندی گفت: با توجه به اینکه مسائل ما اجزای مختلفی داشت و از طرفی وقت کم بود و ایشان هم در آستانه اجلاس شورای حکام به تهران آمده بود، نتوانستیم همه مسائل را به انتها برسانیم و جمع‌بندی نهایی داشته باشیم. 
 
سخنگوی سازمان انرژی اتمی گفت: قرار شد این بحث‌ها را ادامه دهیم و در حقیقت تعاملات همان طور که ایشان هم اشاره کردند و همکاری‌ها با آژانس ظرف روزها و هفته‌های آینده ادامه پیدا خواهد کرد.
نام:
ایمیل:
* نظر: